Aktualności - Kronika

Obiady w czerwcu

2019-05-24 11:31:14

WPŁATA ZA CZERWIEC – prosimy o kontakt indywidualny. Należność za obiady za czerwiec dla każdego dziecka będzie zróżnicowana z powodu licznych wycieczek i dużych nadpłat w m-cu maju.

Kontakt 58 621 80 30 lub 663 910 842 w godz: 8.00-14.00

WPŁATY W TERMINIE SĄ OBOWIĄZKOWE – w związku z końcem roku szkolnego można już dokonywać wpłat

2019-05-22 11:09:23

Odwołanie Konkursu matematycznego, ortograficznego i j. angielskiego dla uczniów klas trzecich gdyńskich szkół podstawowych organizowanego przez SP 18 w Gdyni pod patronatem wiceprezydenta Gdyni, które miały odbyć się 27 i 28 maja 2019 w naszej szkole.

Upłynął termin zgłaszania uczniów do w/w konkursów. Niestety, w tym roku otrzymaliśmy bardzo mało zgłoszeń szkół (w latach ubiegłych 15- 16) i zmuszeni jesteśmy zrezygnować z organizacji tych konkursów.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku przeciwności losu nie zakłócą pracy szkoły i nasze Konkursy organizowane od kilkudziesięciu lat odbędą się wg planu.

Z poważaniem,

Organizatorzy Konkursów z SP 18:

Krystyna Szmidt, Iwona Rokicińska (Konkurs matematyczny),
Marta Kędziora, Julita Kucharek (Konkurs ortograficzny)
Małgorzata Frąszczak, Magdalena Kuśmierz  (Konkurs j.angielskiego)

KONKURS PLASTYCZNY

2019-05-21 13:15:07

W ramach akcji pt.”Jak nie czytam, jak czytam” zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Celem konkursu jest pokazanie książki jako przyjaciela z którym chętnie spędzamy czas. Należy wykonać plakat, format: A- 3 (lub większy). Termin składania prac: 3 czerwca 2019 roku, miejsce: czytelnia szkolna.

Wizyta "Delfinków" z Przedszkola 25

2019-05-20 09:27:50

Po raz kolejny naszą bibliotekę odwiedzała grupa „Delfinków” z pobliskiego Przedszkola nr 25 przy ul. Necla. Tym razem dzieci poznały czym jest poezja. Tematem przewodnim były wiersze o matce z uwagi na zbliżający się „Dzień Matki”. Prócz tego nasi Milusińscy z pomocą ilustracji tworzyli, opowiedzieli własną książkę. Każdy był bohaterem. Nie było to łatwe zadanie, ale
z pomocą narratora – p. Diany poradzili sobie wyśmienicie.

"Tuwimowo"

2019-05-17 15:24:46

„Spotkania literackie – Tuwimowo”
Uczniowie klasy Ib i IIc uczestniczyli w spotkaniu literackim pt.”Julian Tuwim – znany i lubiany” zorganizowanym przez panią Dianę Wilczyńską. Uczniowie poznali twórczość Juliana Tuwima, wiersze: „Lokomotywa”, „Ptasie radio”, „Rzepka”, „Okulary”, „Kotek”, „Zosia – Samosia”, „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”. Było to bardzo ekspresyjne spotkanie w znakomitej atmosferze.

ZOBACZ WSZYSTKIE [ 492 ]