Akcja „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”

  

 

Nasza szkoła włączyła się w akcję „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj” Fundacji „Dbam o mój zasięg”. W jej ramach każda klasa zrealizowała działania edukacyjne, które miały na celu zwiększenie wrażliwości naszych uczniów, uświadomienie im, jak ważna jest realna komunikacja z bliskimi, zamiast relacji wirtualnej, jakiej doświadczają spędzając dużo czasu w internecie. Klasy miały dowolność jeśli chodzi o metodę realizacji projektu – niektóre pisały życzenia do siebie nawzajem w ramach klasy, młodsze klasy uczyły się adresować pocztówkę i wysłały ją do kolegi lub koleżanki albo do swojej pani na adres szkoły. Klasy starsze pisały do krewnych lub do hospicjum lub domu dziecka, by w tym szczególnym czasie okazać empatię potrzebującym.

KLASA IA

KLASA IC

KLASA IIA

 

KLASA IIC

 

KLASA IIIA

KLASA IIIC

KLASA IVA

 

KLASA IVB

KLASA IVD

KLASA IVE

KLASA VIA

 

KLASA VIC

 

KLASA VIIC

KLASA VIID

KLASA VIIIA

KLASA VIIIB

KLASA VIIIC

KLASA VIIID

KLASA VIIIE

© Copyright - Szkoła nr 18 w Gdyni im. Kornela Makuszyńskiego