Akcja „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”

Nasza szkoła włączyła się w akcję „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj” Fundacji „Dbam o mój zasięg”. W jej ramach każda klasa zrealizowała działania edukacyjne, które miały na celu zwiększenie wrażliwości naszych uczniów, uświadomienie im, jak ważna jest realna komunikacja z bliskimi, zamiast relacji wirtualnej, jakiej doświadczają spędzając dużo czasu w internecie. Klasy miały dowolność jeśli chodzi o metodę realizacji projektu – niektóre pisały życzenia do siebie nawzajem w ramach klasy, młodsze klasy uczyły się adresować pocztówkę i wysłały ją do kolegi lub koleżanki albo do swojej pani na adres szkoły. Klasy starsze pisały do krewnych lub do hospicjum lub domu dziecka, by w tym szczególnym czasie okazać empatię potrzebującym.

KLASA IA

KLASA IC