Kontakt z nauczycielami

dyrektor, sekretariat
sekretariat@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Brodewicz abrodewicz@sp18.edu.gdynia.pl
Agnieszka Chabowska achabowska@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Dobrowolska-Rudowicz adobrowolska@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Węsierska awesierska@sp18.edu.gdynia.pl
Agnieszka Kozak akozak@sp18.edu.gdynia.pl
Aldona Kręcicka akrecicka@sp18.edu.gdynia.pl
Aleksandra Muza amuza@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Piasecka apiasecka@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Piwowska apiwowska@sp18.edu.gdynia.pl
Adam Pop apop@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Romanowska aromanowska@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Ryta aryta@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Sieracka asieracka@sp18.edu.gdynia.pl
Anna Stępnik-Niemczyk astepnikniemczyk@sp18.edu.gdynia.pl
Aneta Zocholl azocholl@sp18.edu.gdynia.pl
Bogumiła Kordula-Szaj bkordulaszaj@sp18.edu.gdynia.pl
Beata Łata blata@sp18.edu.gdynia.pl
Barbara Pabisiak bpabisiak@sp18.edu.gdynia.pl
Beata Siemińska bsieminska@sp18.edu.gdynia.pl
Bożena Żurawska bzurawska@sp18.edu.gdynia.pl
Dariusz Adamczyk dadamczyk@sp18.edu.gdynia.pl
Dorota Dudzicz ddudzicz@sp18.edu.gdynia.pl
Dorota Kaluga dkaluga@sp18.edu.gdynia.pl
Diana Wilczyńska dwilczynska@sp18.edu.gdynia.pl
Elżbieta Koziróg ekozirog@sp18.edu.gdynia.pl
Elżbieta Marczak emarczak@sp18.edu.gdynia.pl
Ewa Sikorska esikorska@sp18.edu.gdynia.pl
Elżbieta Witkowska ewitkowska@sp18.edu.gdynia.pl
Grażyna Jamrozik gjamrozik@sp18.edu.gdynia.pl
Hanna Kalisz hkalisz@sp18.edu.gdynia.pl
Honorata Łoś hlos@sp18.edu.gdynia.pl
Ilona Biłek-Landowska ibileklandowska@sp18.edu.gdynia.pl
Irmina Krzymowska ikrzymowska@sp18.edu.gdynia.pl
Iwona Rokicińska irokicinska@sp18.edu.gdynia.pl
Izabela Sykulak isykulak@sp18.edu.gdynia.pl
Ireneusz Zieliński izielinski@sp18.edu.gdynia.pl
Joanna Bielawska jbielawska@sp18.edu.gdynia.pl
Jolanta Chromiec jchromiec@sp18.edu.gdynia.pl
Justyna Horodecka-Nowicka jhorodeckanowicka@sp18.edu.gdynia.pl
Joanna Iszczek jiszczek@sp18.edu.gdynia.pl
Justyna Jellonnek jjellonnek@sp18.edu.gdynia.pl
Jacek Kargol jkargol@sp18.edu.gdynia.pl
Julita Kucharek jkucharek@sp18.edu.gdynia.pl
Joanna Kujawska jkujawska@sp18.edu.gdynia.pl
Joanna Lewandowska jlewandowska@sp18.edu.gdynia.pl
Justyna Pellowska jpellowska@sp18.edu.gdynia.pl
Katarzyna Piątkiewicz kpiatkiewicz@sp18.edu.gdynia.pl
Karolina Luty kluty@sp18.edu.gdynia.pl
Karina Sierant ksierant@sp18.edu.gdynia.pl
Krystyna Szmidt kszmidt@sp18.edu.gdynia.pl
Katarzyna Szpak kszpak@sp18.edu.gdynia.pl
Kamil Zakaszewski kzakaszewski@sp18.edu.gdynia.pl
Lilia Garczyńska lgarczynska@sp18.edu.gdynia.pl
Marta Bielak-Bodnar mbielakbodnar@sp18.edu.gdynia.pl
Monika Chilicka mchilicka@sp18.edu.gdynia.pl
Maciej Frankiewicz mfrankiewicz@sp18.edu.gdynia.pl
Małgorzata Frąszczak mfraszczak@sp18.edu.gdynia.pl
Mariola Gęsikiewicz mgesikiewicz@sp18.edu.gdynia.pl
Monika Gładykowska mgladykowska@sp18.edu.gdynia.pl
Marta Kędziora mkedziora@sp18.edu.gdynia.pl
Małgorzata Kubik mkubik@sp18.edu.gdynia.pl
Małgorzata Kukuła mkukula@sp18.edu.gdynia.pl
Magdalena Kuśmierz mkusmierz@sp18.edu.gdynia.pl
Marta Mąkosa mmakosa@sp18.edu.gdynia.pl
Maria Pol mpol@sp18.edu.gdynia.pl
Małgorzata Portee mportee@sp18.edu.gdynia.pl
Marta Ulanowska mulanowska@sp18.edu.gdynia.pl
Mariola Wrońska mwronska@sp18.edu.gdynia.pl
Paulina Redo-Sulima predo@sp18.edu.gdynia.pl
Renata Stolarczyk rstolarczyk@sp18.edu.gdynia.pl
Renata Wolińska rwolinska@sp18.edu.gdynia.pl
Sylwia Kwiatkowska skwiatkowska@sp18.edu.gdynia.pl
Wojciech Kujaszewski wkujaszewski@sp18.edu.gdynia.pl
Wanda Zamachowska wzamachowska@sp18.edu.gdynia.pl

 

 

 

Godziny pracy psychologa i pedagoga

Dzień tygodnia

Renata Wolińska 

rwolinska@sp18.edu.gdynia.pl

pedagog

Ilona Rojewska

irojewska@sp18.edu.gdynia.pl

psycholog

Poniedziałek 12.00 – 17.00 9.00 – 13.00
Wtorek 8.00 – 12.30 9.00 – 16.00
Środa 8.00 – 12.45 9.00 – 13.00
Czwartek 8.00 – 11.45 9.00 – 15.00
Piątek 11.00 – 15.00 16.00 – 17.00*
*konsultacje dla rodziców po wcześniejszym umówieniu się

 

 

© Copyright - Szkoła nr 18 w Gdyni im. Kornela Makuszyńskiego