Współpraca ze środowiskiem

• Klasy IB, IIIB i VC oraz ich wychowawczynie otrzymały podziękowanie za zaangażowanie się w akcję spełniania marzenia chorej Oli

Zrzut ekranu 2015-11-24 o 19.23.46

• Otrzymaliśmy dyplom od schroniska „Ciapkowo”  przy okazji kolejnej (zakończonej w lutym) akcji zbiórki karmy.

Ciapkowo

• Prowadzimy stałą współpracę ze schroniskiem dla zwierząt „Ciapkowo”. Od wielu lat organizujemy pomoc dla zwierzaków. Samorząd Uczniowski i Mały Samorząd Uczniowski patronują tym akcjom. Noszą one różne nazwy. W tym roku zbieramy karmę, miski, zabawki, akcesoria pod hasłem „Dary dla Burka i Kocurka”. Wszystkim uczniom, którzy zechcieli wspomóc Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w imieniu podopiecznych schroniska gorąco dziękujemy!!!

podziękowanie od Ciapkowa   Zrzut ekranu 2015-05-25 o 21.01.49

• Wspieramy akcjami charytatywnymi Hospicjum świętego Wawrzyńca w Gdyni

Niedawno sekcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego zakończyła akcję „Pieluszka dla Jezuska”. Zbieraliśmy pampersy dla Hospicjum.

Jak zwykle kochani uczniowie spisaliście się na medal! Macie wielkie serca. Ostatni transport pieluszek dzięki uprzejmości jednej z mam trafił bezpośrednio do potrzebujących.

plakat pieluszkipieluszka dla Jezuska

• Regularnie zbieramy plastikowe nakrętki, które przekazujemy rodzinie chorej Natalki. Fundusze w ten sposób uzyskane rodzice dziewczynki przeznaczają na jej rehabilitację.

podziękowanie IMG_1310 IMG_1311

• Jesteśmy mecenasem fundacji „Pomóż i Ty”.

podziękowanie_Pomóż i Ty

• Współpracujemy z Kliniką Pediatrii i Onkologii UCK w Gdańsku, pomagając spełniać marzenia małych pacjentów.

Co roku wybieramy jedno z marzeń, które możemy zrealizować. W 2014 roku zbieraliśmy fundusze na kupno peruki z prawdziwego włosa dla 14-latki.Dzięki hojności dzieci i rodziców kupiliśmy też na przykład wyprawkę dla wymarzonego pieska, innym razem akwarium.

podziękowanie _klinika hematologii      podziękowanie 2_klinika hematologii

• Zdobyliśmy tytuł „Szkoły z klasą” w plebiscycie „Gazet Wyborczej”

logoszk

• Cyklicznie realizujemy programy partnerskie w ramach programów Unii Europejskiej dla edukacji