Konkursy i osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU 2018/2019

czerwiec

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Sokół”

Laureaci:

Katarzyna Neumann, kl. IVa – I miejsce w kat. klas IV

Michał Szulc, kl. VIc – II miejsce w kat. klas VI

Finalistka:

Maja Kozłowska, kl. VIb – IV miejsce w kat. klas VI

maj

Wojewódzki konkurs „Malarze hiszpańskojęzyczni i ich dzieła”

laureatki:

Nadia Peszkowska, kl. VIId – I miejsce w kat. „Portret malarza”

Zofia Hłasko, kl. VIIc  – II miejsce w kat. „Wariacja własna”

wyróżnienie:

Nadia Grey, kl. VIIa

III finał Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego ” Mól książkowy 2019″

I m-ce Anna Masternak, kl. VIIc

wyróżnienie Zuzanna Welke, kl. VIIIa

XI Festiwal Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewane Promyki – Słoneczna Melodia”, Pierwoszyno

kategoria zespoły: 5 lat – III kl.

Kalina Świerczyńska, kl. Ic

Helena Bolda, kl. IIa

Lena Demel, kl. IIa

Hanna Gołaszewska, kl. IIa

Ewa Honcharuk, kl. IIa

Zuzanna Jukiel, kl. IIa

Iga Kłobuszyńska, kl. IIa

Beata Szymańska, kl. IIa

Idalia Święcicka, kl. IIa

Małgorzata Kazmirowicz, kl. IIa

Rozalia Nowicka, kl. IIIa

Nina Stasiak, kl. IIIa

Sonia Główczyk, kl. IIIa

Leya Plavinskaya, kl. IIIa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

LAUREAT 

Igor Jaroszuk  kl. VIIIa

BDB wynik 

Michał Andrzejewski  kl. IIc

Jakub Kamiński  kl. IVb

Katarzyna Neumann  kl. IVa

WYRÓŻNIENIA

Milena Wójtowicz  kl. IIc

Kajetan Liszewski  kl. IIIa

Roman Szymanowicz  kl. IIIb

Marcel Muzyczuk  kl. IVd

Piotr Klemp  kl IVb

Oliwia Sienkiewicz  kl. Vf

Joanna Mielczarek  kl. VIe

Marek Foryś  kl. VIIb

Jakub Koliński  kl. VIIa

Karolina Kozikowska  kl. VIIIe

Zuzanna Staluszka  kl. VIIIc

Maksymilian Kempa  kl. VIIIe

Aleksander Horabik  kl. VIIIa

Wielki Konkurs Tabliczki Mnożenia o Wielką Tabliczkę Czekolady

I m-ce indywidualnie Roman Szymanowicz, kl. IIIb

II m-ce indywidualnie Michał Andrzejewski, kl. IIc

II m-ce drużynowo

Michał Andrzejewski, kl. IIc

Jakub Kormański, kl. IIc

Roman Szymanowicz, kl. IIIb

Krzysztof Szeler, kl. IIIa

Konkurs dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz gimnazjów województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

ETAP III – wojewódzki

przedmiot: KOMPETENCJE SPOŁECZNE

Siewert Barbara – Laureatka Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza (I miejsce)

Kosewska Dorota – Laureatka Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza (II miejsce)

przedmiot: BIOLOGIA

Jaroszuk Igor – Finalista Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza

przedmiot: CHEMIA

Perski Borys – Laureat Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza (II miejsce)

Kempa Maksymilian – Finalista Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza

Markowski Andrzej – Finalista Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza

kwiecień

V Wojewódzki Konkurs Wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”

Nagroda Grand Prix – Zespół „Muszelki”

Kalina Świerczyńska, kl. Ic

Hanna Gołaszewska, kl. IIa

Ewa Honcharuk, kl. IIa

Zuzanna Juliek, kl. IIa

Idalia Święcicka, kl. IIa

Małgorzata Kazmirowicz, kl. IIa

Rozalia Nowicka, kl. IIIa

Nina Stasiak, kl. IIIa

Wielki Ogólnopolski Maraton Czytelniczy 2018/2019

kategoria klas II-III

finaliści:

Kajetan Liszewski, kl. IIIa

Sonia Główczyk, kl. IIIa

kategoria klas IV-VI

laureatka

Anna Deresiewicz, kl.IVf

finaliści:

Aleksandra Damps, kl. Vb

Anetta Dworakowska, kl. IVf

Anna Prus, kl. Vc

wyróżnieni:

Jarema Turski, kl. VIe

Eva Grossi, kl. IVb

Olga Dzierżanowska, kl. VIb

Robert Daszkowski, kl. IVf

kategoria klas VII – VIII

laureatka:

Tullia Grossi, kl. VIIIa

wyróżniony:

Mikołaj Łapiński, kl. VIId

Konkurs Języka Angielskiego „Galileo”

klasy IV

IV  m-ce w kraju Jakub Kamiński, kl. IVb

klasy V

III m-ce w kraju Zofia Lubańska, kl. Vb

V m-ce w kraju Antoni Kaastrup-Olsen, kl. Vb

V m-ce w kraju Franciszek Kuberka, kl. Vb

VI m-ce w kraju Tymoteusz Pogorzelski , kl. Vb

klasy VI

I m-ce w kraju Ewa Dragan, kl. VIe

VII m-ce w kraju Olga Dzierżanowska, kl. VIb

VII m-ce w kraju Małgorzata Sykulak, kl. VIb

VIII m-ce w kraju Maja Kozłowska, kl. VIb

VIII m-ce w kraju Karolina Zastawna, kl. VId

VIII m-ce w kraju Malwina Pietrzak, kl. VIb

klasy VII

X m-ce w klasie Wojciech Kuberka, kl. VIId

klasa VIII

V m-ce w kraju Karolina Kozikowska, kl. VIIIe

VI m-ce w kraju Zofia Brodewicz, kl. VIIIa

VII m-ce w kraju Aleksander Horabik, kl. VIIIa

VII m-ce w kraju Jakub Eski, kl. VIIIa

VII m-ce w kraju Igor Zaorski, kl. VIIIa

VIII m-ce w kraju Marcelina Kraujutowicz, kl. VIIIb

IX m-ce w kraju Pola Kozłowska, kl. VIIIa

X m-ce w kraju Monika Męczkowska, kl. VIIIa

X m-ce w kraju Nadia Dzierżanowska, kl. VIIIc

 

Finał Konkursu Wiedzy o Gdyni

II m-ce – Maja Mocarska, kl. VIb

marzec

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI HURRAY! I KNOW ENGLISH! w Szkole Podstawowej nr 44 w Gdyni

II m-ce Ewa Dragan, kl. VIe

VII Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „Zagadkus” w Szkole Podstawowej nr 26 w Gdyni

II m-ce Franciszek Dyl, kl. VIc i Michał Szulc, kl. VIc

Konkurs Matematyczny dla klas IV w  Szkole Podstawowej nr 21 w Gdyni (etap międzyszkolny)

I m-ce Jakub Kamiński, kl. IVb

Wojewódzki Konkurs z Języka Francuskiego

Laureatka

Kornelia Wojewódzka, kl. VIIIc

Finalistka

Maja Hnatów, kl. VIIIa

XXXVI edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej- eliminacje rejonowe

kategoria klas IV-VI

I miejsce – Anna Deresiewicz, kl. IVf

III miejsce – Maja Wasak, kl. Vb

kategoria „Poezja Śpiewana”

I miejsce – Antonina Milczek, kl. VIIIe

Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Geograficzny dla uczniów klas V „MATGEO”

II miejsce  zdobyła drużyna w składzie:

Wiktoria Borek, kl. Vf

Oliwia Sienkiewicz, kl. Vf

Roch Małkowski, kl Ve

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS Z INFORMATYKI

finalista:

Oliwer Mróz, kl. VIIIa

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS Z MATEMATYKI

laureat:

Igor Jaroszuk, kl. VIIIa

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

finaliści:

Barbara Siewert, kl. VIIIa

Maja Wojciechowska, kl. VIIIc

Nadia Dzierżanowska, kl. VIIIc

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

laureaci:

Igor Jaroszuk, kl. VIIIa

Maksymilian Kempa, kl. VIIIe

finaliści:

Emilia Połczyńska, kl. VIIIb

Maja Hnatów, kl. VIIIa

Maria Toboła, kl. VIIIa

Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIId

Prot Panufnik, kl. VIId

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS Z GEOGRAFII

laureaci:

Barbara Siewert, kl. VIIIa

Kacper Jank, kl. VIIIa

finaliści:

Igor Jaroszuk, kl. VIIIa

Olga Radzanowska, kl. VIIIc

Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIId

XIII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”

Igor Jaroszuk, kl. VIIIa – laureat II miejsca

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS Z BIOLOGII

laureaci:

Maksymilian Kempa, kl. VIIIe

Milena Tybura, kl. VIIIe

Olga Radzanowska, kl. VIIIc

finaliści:

Nadia Dzierżanowska, kl. VIIIc

Igor Jaroszuk, kl. VIIIa

WOJEWÓDZKI KONKURS „LIGA MATEMATYCZNA 2018/2019”

laureat: ( I miejsce)

Igor Jaroszuk,  kl. VIIIa

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS Z HISTORII

laureaci:

Kosma Ciupiński, kl. VIIId

Igor Jaroszuk, kl. VIIIa

finalista:

Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIId

„Zapraszamy ptaki do Gdyni”

nagrody:

Aleksandra Damps, kl. Vb

Małgorzata Sykulak, kl. VIb

Maciej Orzeszek, kl. VId

wyróżnienie:

Piotr Lutyński, kl. Ve

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna dla Gimnazjalistów

Julian Witkowicz, kl. VIIId – finalista

luty

Mistrzostwa Gdyni w mini piłce ręcznej chłopców
I m-ce drużynowo

Mikołaj Zdebski, kl. VIIa

Franciszek Drygas, kl. VIIa

Bartosz Bernacki, kl. VIId

Bruno Obst, kl. VIId

Prot Panufnik, kl. VIId

Juliusz Małecki, kl. VIIc

Oliwier Sielski, kl. VIIc

Artur Gałąska, kl. VIId

styczeń

Pływanie  – Mistrzostwa Gdyni Igrzyska Dzieci, dziewczęta

III m-ce dużynowo

Katarzyna Neumann, kl. IVa

Łucja Nawrocka, kl. IVa

Jagoda Witt, kl. Vc

Wiktoria Styczyńska, kl. Ve

Zuzanna Sieczka, kl. VId

Marcelina Stanglewicz, kl. VId

Olga Dzierżanowska, kl. VIb

Zofia Neumann, kl. VIIa

Pływanie – Mistrzostwa Gdyni Igrzyska Dzieci, dziewczęta

I m-ce indywidualnie Jagoda Witt, kl. Vc

II m-ce indywidualnie Zofia Brodewicz, kl. VIIIa

II m-ce indywidualnie Katarzyna Neumann, kl. IVa

III m-ce indywidualnie Wiktoria Styczyńska, kl. Ve

Konkurs świetlicowy „Pacynka jak z bajki”

III m-ce Paweł Charytanowicz, kl. IIb

III m-ce Karolina Charytanowicz, kl. IIb

III m-ce Marcelina Urbańska, kl. IIb

Alfik Humanistyczny

I m-ce w woj. Jakub Kamiński, kl. IVb

III m-ce w woj. Maja Hnatów, kl. VIIIa

Szkolny Konkurs Językowy

I m-ce – Alicja Błaszczyk, kl. IVf

II m-ce – Zofia Parol-Placha, kl. IVf

III m-ce Marcel Muzyczuk, kl. IVd

grudzień

VIII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Informatyczny „Myszka Z”

III m-ce drużynowo: Szymon Banach kl. VIa, Michał Szulc kl. VIc, Karolina Zastawna kl. VId

listopad

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel Miś”

I m-ce Milena Wójtowicz, kl. IIc

I m-ce Karol Jankowski, kl. IIc

II m-ce Idalia Święcicka, kl. IIa

Roman Szymanowicz  kl. IIIb

II miejsce w województwie w ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „ALFIK 2018”

Dominik Homza, kl. VIa

I m-ce w Świątecznym Turnieju Szachowym o puchar Prezydenta Miasta Gdynia

II m-ce w Turnieju szachowym o puchar dowódcy Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej

III m-ce w XVII Mistrzostwach Powiatu Kartuskiego w Szachach, kategoria juniorzy starsi

© Copyright - Szkoła nr 18 w Gdyni im. Kornela Makuszyńskiego